Nelson Garden LED lišta pro růst rostlin, 39 cm
Perfektní předpoklad pro vlastní pěstování zeleniny a bylinek
1 249,00 Kč
(včetně 21% DPH
Vlastnosti
- Optimální přísun světla
- Energeticky úsporné
- Včetně adaptéru
Popis
Tato energeticky úsporná LED lampa na rostliny je vhodná pro předpěstování a jako doplňkový zdroj světla pro pokojové rostliny. Během růstu tak optimálně zásobíte své pokojové rostliny a brzy se můžete těšit na chutnou zeleninu a voňavé bylinky.
- Ideální při špatných světelných podmínkách
- Optimální pro úspěšný výsev
- Dodávka včetně adaptéru
- Délka: 39 cm
| Produkt č. | NG-5564A |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 7312600055643 |
| Výrobce č. | 5564A |
| Vybavení: lampy a osvětlení: | LED žárovka je součástí balení |
Více informací
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 15 W |
| Kelvin | 6400 K |
| Lumen | 1400 PPFD (100 mm) 130 µmol/s/m² |
| Životnost | 35000 h |