Nelson Garden LED lišta pro růst rostlin, 85 cm
Optimální osvětlení pro silné rostliny
2 749,00 Kč
(včetně 21% DPH
Vlastnosti
- Nejlepší světelné podmínky
- Pro úspěšné pěstování
- Včetně adaptéru
Popis
Tato energeticky úsporná LED lampa na rostliny je ideálním zdrojem světla pro Vaše pokojové rostliny a nabízí optimální startovní podmínky také pro výsev. Během růstu tak dopřejete svým pokojovým rostlinám vhodné světlo a brzy se můžete těšit na chutnou zeleninu a voňavé bylinky.
- Ideální při špatných světelných podmínkách
- Optimální pro úspěšný výsev
- Dodávka včetně adaptéru
- Délka: 85 cm
| Produkt č. | NG-5567A |
|---|---|
| Obsah: | 1 sada |
| EAN: | 7312600055674 |
| Výrobce č. | 5567 |
| Vybavení: lampy a osvětlení: | LED žárovka je součástí balení |
Více informací
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 23 W |
| Kelvin | 6400 K |
| Lumen | 1400 PPFD (100 mm) 130 µmol/s/m² |
| Životnost | 35000 h |