Nelson Garden Plastový květináč, 20 cm
Pro pěstování silných rostlin
70,00 Kč
(včetně 21% DPH
Vlastnosti
- Z robustního plastu
- Možný odtok vody
- Opakovaně použitelné
Popis
Plastový květináč Nelson Garden se výborně hodí pro pěstování Vašich rostlin. Doporučuje se začít s menší velikostí květináče a postupně přecházet na větší nádobu. Odtokové otvory na spodní straně umožňují účinný odtok přebytečné vody. Materiál tvoří pevný plast, takže lze květináč používat opakovaně.
- Ideální pro pěstování rostlin
- Odtokové otvory na spodní straně
- Z opakovaně použitelného plastu
| Produkt č. | NG-5717 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 7312600057173 |
| Výrobce č. | 5717 |
| Materiál: | plast |
| Oblast použití - květináče a pěstební nádoby: | outdoor, indoor |
| Materiál: | plast |
| Tvar: | čtvercový |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 20 cm, 25 cm |
| Výška: | 26 cm, 23 cm |
| Hloubka: | 25 cm, 20 cm |
| Objem: | 5,7 l, 11 l |
| Typ produktu: | předpěstování |
Více informací
Rozměry pro velikost 20 cm:
- Nahoře: 20 x 20 cm
- Dole: 14 x 14 cm
- Výška: 23 cm
Rozměry pro velikost 25 cm:
- Nahoře: 25 x 25 cm
- Dole: 18,5 x 18,5 cm
- Výška: 26 cm