Nelson Garden Plastový výsevní květináč 11 cm, 10 ks
Rok co rok nepostradatelná pomůcka
180,00 Kč
(18,00 Kč / ks, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- Pro pěstování
- Opakovaně použitelné
- Obsah: 10 kusů
Popis
Výsevní květináče Nelson Garden se výborně hodí pro předpěstování a výsev semen i pro množení řízků. Doporučuje se začít s menší velikostí květináče a postupně přecházet na větší nádobu. Odtokové otvory na spodní straně umožňují účinný odtok přebytečné vody. Materiál tvoří pevný plast, díky čemuž lze květináče používat opakovaně.
- Ideální pro výsev
- Odtokové otvory na spodní straně
- Z opakovaně použitelného plastu
- Rozměry: 11 x 11 cm
- Obsah: 10 kusů
| Produkt č. | NG-5726 |
|---|---|
| Obsah: | 10 ks |
| EAN: | 7312600057265 |
| Výrobce č. | 5726 |
| Materiál: | plast |
| Oblast použití - květináče a pěstební nádoby: | outdoor, indoor |
| Tvar: | čtvercový |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Vlastnosti: | možný odtok vody |
| Typ produktu: | předpěstování |
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Nelson Garden Plastový výsevní květináč 11 cm (čeština)
5,0 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.