NexaLotte Sprej proti vosám K.O., 500 ml
Okamžitý účinek proti vosím hnízdům
380,00 Kč
(760,00 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- Spolehlivý okamžitý účinek
- Dosah postřiku až 4 m
- Zastavuje vylétávání a aktivitu
Popis
Sprej Nexa Lotte Wespen K.O. nabízí vysoce účinné a bezpečné řešení k hubení vosích hnízd – dokonce z bezpečné vzdálenosti. Díky praktické výkonné trysce dosáhnete na hnízdo ze vzdálenosti až 4 metrů, aniž byste se vystavili nebezpečí. Dvě silné účinné látky zajišťují rychlý hubicí účinek a zabraňují opětovnému výletu nebo znovuosídlení hnízda.
| Produkt č. | SC-39100 |
|---|---|
| Obsah: | 500 ml |
| EAN: | 4062700639108 |
| Výrobce č. | 39100 |
| Použití: | indoor |
Biocidní produkty používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
Koncentrace účinné látky
| Koncentrace účinné látky | na kg |
|---|---|
| pralethrin | 0,75 g |
| cyfenothrin | 1,5 g |
Výstražné a bezpečnostní pokyny
Výstražné slovo: nebezpečí
Bezpečnostní pokyny:
- P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
- P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.
- P210 - Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.
- P211 - Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.
- P251 - Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití.
- P391 - Uniklý produkt seberte.
- P410+P412 - Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F.
- P501 - Zlikvidujte obsah/nádobu podle lokálních/národních předpisů.
Výstražná upozornění:
- H222 - Extrémně hořlavý aerosol.
- H229 - Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.
- H410 - Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.