Sativa Bio keříčková fazole (filetová) "Cupidon"
Phaseolus vulgaris
100,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Francouzská odrůda
- Velmi výnosná
- Dvě varianty sklizně
-
Bio
Popis
Francouzská odrůda, která dobře roste a poskytuje vysoké výnosy. V mladém stavu ji lze sklízet jako filetovou fazolku, později jako běžnou fazoli bez vláken. Odrůda je navíc odolná vůči viru mozaiky fazolu 1 a antraknóze.
| Termín výsevu: | květen, červen, červenec |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 40-60 x 8-10 cm |
| Sklizeň: | červenec, srpen, září |
| Produkt č. | SAT-bo54 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 7640126480763 |
| Výrobce č. | bo54 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Hloubka výsadby: | 2 až 3 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Phaseolus vulgaris |
| Obsah: | 50 g |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | luštěniny |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | červenec, červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sativa Biosaatgut GmbH, Keltenweg 4, 79798 , Jestetten, Rakousko, sativa@sativa.bio, www.sativa.bio |
|---|