Sativa Bio Radicchio „Variegata Lusia“
Cichorium intybus
75,92 Kč 80,00 Kč -5%
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Italská odrůda
- Kropenaté listy
- Sklizeň na podzim
-
Bio
Popis
Italská odrůda s pevnými hlávkami a kropenatými listy. Radicchio lze sklízet na podzim, přibližně 90 dní po výsevu.
| Termín výsevu: | červen, červenec |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 40 x 30 cm |
| Sklizeň: | září, říjen, listopad |
| Produkt č. | SAT-zs83 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 7640126488868 |
| Výrobce č. | zs83 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Hloubka výsadby: | 0,5 až 1 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Cichorium intybus |
| Obsah: | 1,25 g |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | listová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | červenec, červen |
Právní informace
| Výrobce: | Sativa Biosaatgut GmbH, Keltenweg 4, 79798 , Jestetten, Rakousko, sativa@sativa.bio, www.sativa.bio |
|---|