Sativa Bio salát "Luana"
Lactuca sativa
80,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Lesklé, zvlněné listy
- Velké hlávky salátu
- Tolerantní odrůda
-
Bio
Popis
Červený salát "Luana" vytváří velké hlávky s lesklými listy, které mají jemně zvlněnou strukturu. Je vhodný pro celou sezónu pěstování na volné ploše a je tolerantní vůči viru mozaiky salátu.
| Termín výsevu: | únor, březen, duben, květen, červen, červenec |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 25-30 x 25-30 cm |
| Sklizeň: | květen, červen, červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | SAT-es26 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 7640126488103 |
| Výrobce č. | es26 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, předpěstování |
| Hloubka výsadby: | 1 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Lactuca sativa |
| Obsah: | 0,25 g |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | kořenová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, únor, červenec, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sativa Biosaatgut GmbH, Keltenweg 4, 79798 , Jestetten, Rakousko, sativa@sativa.bio, www.sativa.bio |
|---|