Sperli Bio baby leaf salát
Lactuca sativa
100,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Skvělá variace listových salátů k řezu
- 4 různé odrůdy
- Sklizeň po 6 týdnech
-
Bio
Popis
Tato směs se 4 různými bio baby leaf saláty je připravena ke sklizni již po 6 týdnech. Obsahuje odrůdy s červenými, zelenými, kadeřavými i hladkými listy. Listové saláty k řezu prospívají jak na záhoně, tak v balkonových truhlících, nádobách nebo ve skleníku. Sklízejí se volné listové růžice, když dosáhnou velikosti cca 10 cm. Je třeba dbát na to, aby při tom nebylo poškozeno srdéčko rostliny.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen, červenec, srpen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 15 cm, výsev rozhozem |
| Doba klíčení: | 7 až 14 dní |
| Sklizeň: | květen, červen, červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | SP-83047 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523830477 |
| Výrobce č. | 83047 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní), pařeniště a skleník |
| Vystačí přibližně na: | 2–3 m |
| Hloubka výsadby: | 0,5 až 1 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Lactuca sativa |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | listová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, srpen, červenec, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|