Sperli Bio barborka obecná
Barbarea vulgaris
100,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Sklizeň v 1. a 2. roce
- Dorůstá až 1 m
- Připomíná wasabi
-
Bio
Popis
Zimovzdorná BIO zimní řeřicha Vám poskytne spolehlivou sklizeň i v chladném ročním období. Od podzimu nejméně do začátku prosince, často dokonce až do března, si můžete vychutnávat její kořenité listy. Ve druhém roce dorůstá rostlina až 100 cm a rozvíjí svou charakteristickou chuť připomínající wasabi.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 25 x 10 cm |
| Doba klíčení: | 14 až 21 dní |
| Sklizeň: | leden, únor, březen, říjen, listopad, prosinec |
| Produkt č. | SP-84096 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523840964 |
| Výrobce č. | 84096 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 10–12 m |
| Hloubka výsadby: | 0 až 0,5 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Barbarea vulgaris |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, srpen, červenec, červen, březen, květen, září |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|