Sperli Bio chřestový salát
Asijská stonková zelenina
100,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Všestranné použití
- Vhodná pro pěstování v nádobách
- Odrůda vhodná k dalšímu množení ze semen
-
Bio
K tomu se hodí
Popis
Exotická stonková zelenina, kterou lze využít mnoha způsoby. Stonky chřestového salátu lze sklízet před květem a vařit. Také mladé listy jsou vhodné ke konzumaci, syrové i vařené. Skvělá letní lahůdka.
Chřestový salát může dosáhnout výšky růstu až 120 cm a sklizňová hmotnost stonků se pohybuje mezi 500-800 g.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 30 x 30 cm |
| Sklizeň: | říjen |
| Produkt č. | SP-83003 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4001523830033 |
| Výrobce č. | 83003 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 80 rostlin |
| Hloubka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Výška růstu: | 110 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | listová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|