Sperli Bio jarní cibulka - výsevní pásek
Allium fistulosum
130,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Snadné pěstování
- Ideální pro začátečníky
- Pro 3 běžné metry
- Výsev: od března
K tomu se hodí
Popis
Tato velmi bujně rostoucí odrůda vytváří zvlášť dlouhé bílé stonky a vzpřímenou, tmavě zelenou nať. Je vhodná jak pro pokročilé, tak pro začátečníky a lze ji sklízet po celé léto.
Naše tipy:
- Teplota klíčení: 10 až 20 °C
- Dbejte na pravidelnou zálivku
- V praktickém secím pásku - zvlášť jednoduché pěstování
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 25 cm |
| Doba klíčení: | 14 až 21 dní |
| Sklizeň: | v létě |
| Produkt č. | SP-83639 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523836394 |
| Výrobce č. | 83639 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 3 m |
| Hloubka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Výška růstu: | 40 až 50 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Botanický název: | Allium fistulosum |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | cibulová |
| K dispozici jako: | osivové pásky |
| Doba setí: | duben, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|