Sperli Bio levandule
Lavandula angustifolia
90,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Oblíbená aromatická rostlina
- Všestranné použití
- Magnet pro užitečný hmyz
-
Bio
Popis
Levandule není jen vizuálně přitažlivá, ale lze ji použít také k dochucení a do vonných polštářků. Vonná rostlina přitahuje včely, čmeláky a mnoho dalšího hmyzu jako magnet, takže v době květu je hojně navštěvována užitečnými živočichy.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 35 x 35 cm |
| Doba klíčení: | 14 až 21 dní |
| Sklizeň: | červen, červenec, srpen |
| Barva květů: | fialové odstíny |
| Produkt č. | SP-84186 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523841862 |
| Výrobce č. | 84186 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní), předpěstování |
| Hloubka výsadby: | 0 cm |
| Výška růstu: | 50 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Lavandula angustifolia |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio, přátelský ke včelám |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|