Sperli Bio lichořeřišnice
Dlouho kvetoucí rostlina s výraznými květy
140,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Jednoletá
- Pnoucí rostlina
- Vhodná pro pěstování v nádobách
-
Bio
Popis
Okouzlující nepřetržitě kvetoucí rostliny se sladkou vůní a pnoucím růstem zaujmou nejen svým vzhledem, ale překvapí i chutí díky jedlým květům a listům s pikantním až lehce ostrým aroma.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 40 x 50 cm |
| Doba květu: | červenec, srpen, září, říjen |
| Barva květů: | červené odstíny, žluté odstíny, oranžové odstíny |
| Produkt č. | SP-85597 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4001523855975 |
| Výrobce č. | 85597 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, předpěstování |
| Hloubka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Výška růstu: | 150 až 200 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|