Sperli Bio meduňka lékařská
Melissa officinalis
90,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Svěží chuť
- Košatý růst
- Celoroční sklizeň
-
Bio
Popis
Meduňka citronová má nádherně svěží vůni, takže by ji člověk nejraději cítil po celý den. Čerstvá snítka ve džbánu s vodou nejen pěkně vypadá, ale zároveň dodává kořenitou chuť. Tuto víceletou bylinku lze také usušit a použít k přípravě čaje.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen, červenec, srpen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 25 x 25 cm |
| Sklizeň: | celoročně |
| Produkt č. | SP-84792 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523847925 |
| Výrobce č. | 84792 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, předpěstování |
| Hloubka výsadby: | 0 cm |
| Výška růstu: | 60 až 80 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Melissa officinalis |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, srpen, červenec, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|