Sperli Bio plané rajče
Solanum pimpinellifolium
130,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Plody velikosti třešní
- Mimořádně výnosná
- Velmi robustní
- Výsev: od února
Popis
Semena tohoto sladkého koktejlového rajčete pocházejí z biologicky certifikovaného šlechtění a vyrůstají z nich robustní, velmi výnosné rostliny, které od července do října nesou nesčetné množství plodů velikosti třešně. Ty zaujmou svou aromatickou chutí malé i velké.
Naše tipy:
- Teplota klíčení: 20 až 25 °C
- Předpěstování od února, výsadba od poloviny května
- Dbejte na pravidelnou zálivku a hnojení
- Odolné proti plísni bramborové a hnědé hnilobě
- Vylamování postranních výhonů není nutné
- Vhodné také pro pěstování v nádobách
- Hmotnost plodu: 10 až 20 g
| Termín výsevu: | únor, březen, duben |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 60 x 80 cm |
| Doba klíčení: | 7 až 14 dní |
| Sklizeň: | červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | SP-83238 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523832389 |
| Výrobce č. | 83238 |
| Místo výsevu: | předpěstování |
| Vystačí přibližně na: | 9 rostlin |
| Hloubka výsadby: | 0,5 až 1 cm |
| Výška růstu: | 150 až 200 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště, slunné chráněné stanoviště |
| Botanický název: | Solanum pimpinellifolium |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | plodová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, únor, březen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|