Sperli Bio půdní kúra Aktiv Grün, 300 g
Bio - vitalita - zeleň
180,00 Kč
(600,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Hloubkově kypří půdu
- Rychle rostoucí
- 300 g na 100 m²
-
Bio
Podobné výrobky
Popis
Tato směs ""Vital Grün"" nabízí mnoho výhod:
- Velmi rozmanitá
- Bohatě kvete
- Dobrý shromažďovač dusíku
- Skvělý zdroj potravy pro užitečné organismy
- Perfektní pro přirozené udržování půdy v dobrém stavu
- Rychle rostoucí
- Jednoletá
- Hluboce kořenící směs
- Váže dusík
- Poskytuje dobré pokrytí půdy
- Dobrá včelí pastva
| Termín výsevu: | duben, květen, červen, červenec, srpen, září |
|---|---|
| Doba květu: | červen |
| Barva květů: | směs barev |
| Produkt č. | SP-88360 |
|---|---|
| Obsah: | 300 g |
| EAN: | 4001523883602 |
| Výrobce č. | 88360 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Hloubka výsadby: | 2 až 3 cm |
| Výška růstu: | 60 až 80 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio, přátelský ke včelám |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, srpen, červenec, červen, květen, září |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|