Sperli Bio půdní kúra hořčice žlutá, 250 g
Zlepšení struktury půdy
130,00 Kč
(520,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Dodává půdě živiny
- Rychle rostoucí
- 250 g pro 50 m²
-
Bio
Podobné výrobky
Popis
Jednoletá brukvovitá rostlina ""Bio hořčice bílá"" přispívá jako zelené hnojení k přirozenému obohacení živin a kypření půdy. Hořčice bílá je dobrým zdrojem pylu a nektaru pro užitečné organismy a hořčičné oleje pozitivně ovlivňují zdraví půdy. Je rychle rostoucí a vhodná pro pozdní výsev.
| Termín výsevu: | duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen |
|---|---|
| Doba květu: | květen |
| Barva květů: | žluté odstíny |
| Produkt č. | SP-88295 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4001523882957 |
| Výrobce č. | 88295 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Hloubka výsadby: | 0,5 až 1 cm |
| Výška růstu: | 80 až 120 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio, přátelský ke včelám |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, srpen, červenec, červen, květen, říjen, září |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|