Sperli Bio půdní kúra hořká lupina, 400 g
Půdní kúra s luskovinami
150,00 Kč
(375,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Jednoletá rostlina
- Kypří půdu do hloubky
- Váže dusík
- 400 g pro 20 m²
-
Bio
Popis
Lupina patří do čeledi bobovitých. Zlepšuje půdní kulturu a živinovou bilanci a je dobrým shromažďovačem dusíku. Lupiny se hodí zvláště jako předplodina pro rostliny s vysokou potřebou dusíku.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září |
|---|---|
| Doba květu: | červen |
| Barva květů: | fialové odstíny |
| Produkt č. | SP-88230 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 4001523882308 |
| Výrobce č. | 88230 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 20 m² |
| Hloubka výsadby: | 2 až 3 cm |
| Výška růstu: | 70 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, srpen, červenec, červen, březen, květen, září |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|