Sperli Dřeňový hrách „Wunder von Kelvedon“
Pisum sativum
70,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Výnosná
- Velmi aromatická
- S rovnými lusky
Popis
Dřeňový hrách "Wunder von Kelvedon" je osvědčená a oblíbená odrůda s dlouhými lusky a zahnutou špičkou. Protože roste nízko, lze ji pěstovat i bez opory a podpěr.
- Středně raná a výnosná odrůda
- Vhodná k mražení
- Tradiční kulturní odrůda
- Odrůda vhodná k dalšímu množení
- Možnost vlastního dopěstování osiva
Tmavě zelená, středně velká zrna jsou výborná do polévek, k rýži, do těstovinových nebo bramborových jídel i jako zeleninová příloha. Jednoduše lahodné.
Vychutnejte si vlastní vypěstovanou zeleninu!
| Termín výsevu: | březen, duben, květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 50 x 3-5 cm |
| Sklizeň: | červen, červenec |
| Produkt č. | SP-80470 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523804706 |
| Výrobce č. | 80470 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 120 rostlin |
| Hloubka výsadby: | 2 až 3 cm |
| Výška růstu: | 60 až 80 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Druh zeleniny: | luštěniny |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|