Sperli Bio půdní kúra jetel luční, 230 g
Krmná rostlina bohatá na bílkoviny pro zvířata
200,00 Kč
(869,57 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Mrazuvzdorná
- Rychle rostoucí
- 230 g pro 60 m²
Podobné výrobky
Popis
Bio jetel luční je dvouletý až víceletý a patří do čeledi bobovitých, pěstovaný jako zelené hnojení přispívá k přirozenému zlepšení živinové bilance a půdní struktury.
- Bílkoviny pro domácí a hospodářská zvířata
- Dobrý shromažďovač dusíku
- Skvělá včelí pastva
- Cenná krmná rostlina
- Vhodný zejména jako dlouhodobá meziplodina
- Rychle rostoucí
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září |
|---|---|
| Doba květu: | květen |
| Barva květů: | sytě růžové odstíny |
| Produkt č. | SP-88320 |
|---|---|
| Obsah: | 230 g |
| EAN: | 4001523883206 |
| Výrobce č. | 88320 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Hloubka výsadby: | 1 cm |
| Výška růstu: | 30 až 40 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Vlastnosti: | mrazuvzdorný, certifikováno jako bio, přátelský ke včelám |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, srpen, červenec, červen, březen, květen, září |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|
K tomu se hodí
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Sperli Bio půdní kúra jetel luční (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
5,0 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.