Sperli Bio půdní kúra svazenka, 200 g
Významný zdroj pylu a nektaru
200,00 Kč
(1 000,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Neutrální v osevním postupu
- Rychle rostoucí
- 200 g pro 50 m²
-
Bio
Podobné výrobky
Popis
Phacelia je jednoletá až víceletá rostlina z čeledi stružkovcovitých, která zlepšuje půdní strukturu a živinovou bilanci. Kromě toho je phacelia neutrální z hlediska osevního postupu, a proto je zvlášť vhodná jako předplodina pro brukvovité rostliny (zelí apod.).
Perfektní jako výborná včelí pastva.
| Termín výsevu: | duben, květen, červen, červenec, srpen, září |
|---|---|
| Doba květu: | červen |
| Barva květů: | sytě růžové odstíny |
| Produkt č. | SP-88270 |
|---|---|
| Obsah: | 200 g |
| EAN: | 4001523882704 |
| Výrobce č. | 88270 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Hloubka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Výška růstu: | 60 až 80 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio, přátelský ke včelám |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, srpen, červenec, červen, květen, září |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|
K tomu se hodí
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Sperli Bio půdní kúra svazenka (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
5,0 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.