Sperli Bio ředkvička, výsevní pásek
Raphanus sativus
100,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Praktický výsev
- Kořenitě ostré aroma
- Odolná proti houbovým chorobám a praskání
-
Bio
Popis
Biologické osivo ředkvičky vytváří vyrovnané bulvičky, protože secí pásek zajišťuje optimální rozestup. Výsev je díky tomu navíc ještě jednodušší a rychlejší. Tmavě červené bulvičky jsou odolné proti praskání i houbovým chorobám a mají kořenitě ostré aroma.
| Termín výsevu: | únor, březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 25 cm |
| Doba klíčení: | 5 až 10 dní |
| Sklizeň: | duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | SP-82056 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523820560 |
| Výrobce č. | 82056 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 3 m |
| Hloubka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Raphanus sativus |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | kořenová |
| K dispozici jako: | osivové pásky |
| Doba setí: | duben, srpen, únor, červenec, červen, březen, květen, září |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|