Sperli Bio šalvěj
Salvia officinalis
90,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Víceletá kořeninová rostlina
- Pro pokrmy a čaje
- Mrazuvzdorná
-
Bio
Popis
Šalvěj je oblíbená bylinka k dochucování pokrmů a k přípravě čaje. Plstnaté šedozelené listy jsou vysoce aromatické, a proto by se měly používat jen střídmě. Šalvěj lze také dobře sušit, takže je možné mít ji stále doma v zásobě.
| Termín výsevu: | únor, březen, duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 35 x 35 cm |
| Doba klíčení: | 10 až 20 dní |
| Sklizeň: | květen, červen, červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | SP-84584 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523845846 |
| Výrobce č. | 84584 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, předpěstování |
| Hloubka výsadby: | 0,5 cm |
| Výška růstu: | 40 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Salvia officinalis |
| Vlastnosti: | mrazuvzdorný, certifikováno jako bio |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, únor, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|