Sperli Bio slunečnice
Helianthus annuus
100,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Cenná pro hmyz
- Křupavá semena
- Skvělá jako ochrana soukromí
-
Bio
Popis
Slunečnice je cenným zdrojem potravy pro hmyz a rozmazluje i nás lidi svými křupavými semeny - perfektními jako zdravá svačina nebo jako ozdoba v čerstvých letních salátech. Díky výšce růstu dva až tři metry navíc poskytuje skvělou zástěnu v zahradě.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 50 x 40 cm |
| Doba klíčení: | 7 až 14 dní |
| Doba květu: | červenec, srpen, září, říjen |
| Barva květů: | žluté odstíny |
| Produkt č. | SP-86690 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523866902 |
| Výrobce č. | 86690 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, předpěstování |
| Hloubka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Výška růstu: | 2 až 3 m |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Helianthus annuus |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|