Sperli Bio směs hedvábného máku
Pro záhony, květnaté louky, nádoby i k řezu
80,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Snadno prospívá
- Jednoleté
- BIO
-
Bio
Popis
Nádherné červeno-růžové tóny a jejich jemné, hedvábné okvětní plátky promění Vaši zahradu po celé léto v romantický ráj.
Splněný sen pro důležitý hmyz - pastva pro oči pro nás lidi.
- Na záhony, do nádob a k řezu
- Každý květ je originál - liší se barvou a tvarem
- Ideální také podél cest a pro květinové louky
- Výsev: 30 cm nebo rozhozem
- Botanický název: Papaver rhoeas
Poznámka:
Do kytic řežte již ve stadiu poupěte.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 80 x 60 cm |
| Doba klíčení: | 1 až 2 týdny |
| Doba květu: | červen, červenec, srpen, září |
| Barva květů: | červené odstíny |
| Produkt č. | SP-86145 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523861457 |
| Výrobce č. | 86145 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní) |
| Vystačí přibližně na: | 100 rostlin |
| Řezané květiny: | ano |
| Hloubka výsadby: | 0,5 cm |
| Výška růstu: | 30 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio, přátelský ke včelám |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|