Sperli Bio tyčkový fazol „Neckargold“
Phaseolus vulgaris
130,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pnoucí a ovíjivá rostlina
- Středně pozdní odrůda
- Bezvláknité fazole
-
Bio
K tomu se hodí
Popis
Tyčkový fazol Neckargold poskytuje vysoké výnosy a nese masité, žluté lusky bez vláken. Chuťově i vzhledově je výborně vhodný do chutných salátů. Lze jej také dobře mrazit po porcích a podle potřeby znovu rozmrazit.
| Termín výsevu: | květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 100 x 60 cm |
| Doba klíčení: | 10 až 20 dní |
| Sklizeň: | červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | SP-80408 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523804089 |
| Výrobce č. | 80408 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Hloubka výsadby: | 2 až 3 cm |
| Výška růstu: | 2 až 3 m |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Phaseolus vulgaris |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | luštěniny |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|