Sperli Červená řepa „Trio“ - výsevní pásek
Požitek pro oko i chuť
140,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- 5 m výsevního pásku
- 3 různé odrůdy
- Doba sklizně: červenec až říjen
K tomu se hodí
Popis
Směs červené řepy nabízí různé barvy a různé chuťové směry.
Golden Eye:
Barva: žlutozlatá
Chuť je jemně nasládlá
Chioggia Guardsmark:
Barva: růžovobílá
Chuť je sladká
Avalanche:
Barva: bílá
Hodí se zejména k přímé konzumaci za syrova
Ať syrové, jako šťáva, vařené nebo čerstvé v salátu - řepy jsou zdravé a chutné v každé úpravě.
- Obsah: 5 běžných metrů (výsevní pásek)
- Botanický název: Beta vulgaris
- Není zimovzdorná
Tip:
Půda by měla být humózní, vlhká a kyprá.
| Termín výsevu: | duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 25 cm |
| Doba klíčení: | 2 až 3 týdny |
| Sklizeň: | červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | SP-82440 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523824407 |
| Výrobce č. | 82440 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 5 m |
| Hloubka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Druh zeleniny: | kořenová |
| K dispozici jako: | porcované osivo, osivové pásky |
| Doba setí: | duben, červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|