Sperli Chrpa modrá Blauer Junge
Centaurea cyanus
50,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Sytě modré květy
- Ideální do záhonů s planými trvalkami
- Cenný zdroj nektaru
Popis
Chrpa "Blauer Junge" zaujme zářivě sytě modrými květy. Skvěle se hodí jako skupinová rostlina do záhonů, pro ozelenění polí a do záhonů s planými trvalkami. Chrpa je navíc cenným zdrojem nektaru pro včely a motýly - obohacení pro zahradu i přírodu!
| Termín výsevu: | duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 30 x 20 cm |
| Doba klíčení: | 7 až 14 dní |
| Doba květu: | květen, červen, červenec, srpen, září |
| Barva květů: | modré odstíny |
| Produkt č. | SP-85786 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523857863 |
| Výrobce č. | 00085786-000-00 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 50 rostlin |
| Řezané květiny: | ano |
| Hloubka výsadby: | 0,5 až 1 cm |
| Výška růstu: | 80 až 100 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Botanický název: | Centaurea cyanus |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|