Sperli Chrpa modrá Classic Fantastic
Centaurea cyanus
70,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Jednoletá
- Modrá až modrobílá
- Přátelská k užitečnému hmyzu
Popis
Jednoletá chrpa Classic Fantastic kvete v krásných světle až tmavě modrých a modrobílých barvách. Protože se její výhony větví a pravidelně tvoří nová poupata, jsou semena ideální do trvalkových záhonů a přírodních i selských zahrad. Také v balkonových nebo terasových květináčích přitahují květy četné motýly a další hmyz. Chrpa se ideálně daří v půdě bohaté na živiny a humus. Předpěstování není nutné.
| Termín výsevu: | duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 20 x 20 cm |
| Doba klíčení: | 7 až 14 dní |
| Doba květu: | květen, červen, červenec, srpen, září |
| Barva květů: | směs barev, modré odstíny |
| Produkt č. | SP-85790 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4001523857900 |
| Výrobce č. | 85790 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní) |
| Vystačí přibližně na: | 120 rostlin |
| Řezané květiny: | ne |
| Hloubka výsadby: | 0,5 až 1 cm |
| Použití: | balkonové truhlíky a květináče, záhon |
| Výška růstu: | 80 až 100 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Botanický název: | Centaurea cyanus |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|