Sperli Cínie „Forecast“
Jednoletá květina k řezu
90,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Vhodná do nádob
- Výška růstu: 50-80 cm
- Bohatě kvetoucí, pevná směs
Popis
Půvabně a elegantně září směs Forecast po celé léto ve Vaší zahradě. Cínie jsou obzvlášť pevné, stejně jako odolné proti dešti a horku. Perfektní pro záhony, obruby a nádoby.
- Obsah vystačí přibližně na 40 rostlin
- Nádherná jako květina k řezu
- Skutečný ráj pro užitečný hmyz
- Kvete na dlouhotrvajících květních stoncích až do prvního mrazu
- Přirozeně zdravá odrůda
- Odolná proti padlí a dalším chorobám
- Botanický název: Zinnia elegans
Poznámka:
Pokud budou odkvetlé cínie včas odříznuty, vytvoří se četné nové květy.
Výsev pro předpěstování: březen-duben
Přímý výsev: květen-červen
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 25 x 25 cm |
| Doba klíčení: | 1 až 2 týdny |
| Doba květu: | červen, červenec, srpen, září, říjen |
| Barva květů: | směs barev |
| Produkt č. | SP-87778 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523877786 |
| Výrobce č. | 87778 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní), předpěstování |
| Vystačí přibližně na: | 40 rostlin |
| Řezané květiny: | ano |
| Hloubka výsadby: | 0,5 cm |
| Výška růstu: | 50 až 80 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Vlastnosti: | přátelský ke včelám |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|