Sperli Dřeňový hrách Ambassador
Pisum sativum
80,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pevně stojící odrůda
- Výška cca 80 cm
- Sladká chuť
K tomu se hodí
Popis
Pevná odrůda, která může dorůst až 80 cm. V četných luscích se skrývá sladký hrách, který je vhodný jak k přímé spotřebě, tak ke zmrazení. Tato robustní odrůda je navíc rezistentní vůči padlí, fuzáriu a viru mozaiky.
| Termín výsevu: | březen, duben |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 50 x 3-5 cm |
| Doba klíčení: | 14 až 21 dní |
| Sklizeň: | červen, červenec, srpen |
| Produkt č. | SP-80487 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523804874 |
| Výrobce č. | 80487 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 5–7 m |
| Hloubka výsadby: | 2 až 3 cm |
| Výška růstu: | až 80 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Botanický název: | Pisum sativum |
| Druh zeleniny: | luštěniny |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, březen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|