Sperli Gartendoktor „Lovec háďátek“, 100 g
Regenerační kúra pro intenzivně využívané půdy
200,00 Kč
(2 000,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Kypří půdu do hloubky
- Bohatě kvetoucí
- 100 g pro 30 m²
Podobné výrobky
Popis
Tato jednoletá směs z pestrobarevných měsíčků, kokard a aksamitníků je ideální ozdravnou kúrou pro intenzivně využívané zahradní půdy, které mají sklon k napadení háďátky. Lze ji vysévat před každou novou výsadbou zeleniny, růží, drobného ovoce a mnoha dalších kultur nebo ji použít jako smíšenou kulturu.
| Termín výsevu: | duben, květen, červen, červenec, srpen |
|---|---|
| Doba květu: | srpen |
| Barva květů: | směs barev |
| Produkt č. | SP-88369_sp |
|---|---|
| Obsah: | 100 g |
| EAN: | 4001523883695 |
| Výrobce č. | 88369 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 30 m² |
| Hloubka výsadby: | 0,5 cm |
| Výška růstu: | až 80 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Vlastnosti: | přátelský ke včelám |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, srpen, červenec, červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|
K tomu se hodí
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Sperli Gartendoktor „Lovec háďátek“ (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
5,0 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
2 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.