Sperli Keříčkový fazol Delinel
Phaseolus vulgaris
90,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Francouzská odrůda
- Černá zrna
- Lusky dlouhé cca 16 cm
K tomu se hodí
Popis
Keříčková fazole Delinel je francouzská odrůda se zelenými lusky a černými semeny. Křehké fazole dosahují délky až 16 cm a lze je zpracovat do mnoha pokrmů.
| Termín výsevu: | květen, červen, červenec |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 40 x 8-10 cm |
| Doba klíčení: | 14 až 21 dní |
| Sklizeň: | červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | SP-80039 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523800395 |
| Výrobce č. | 80039 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 5–7 m |
| Hloubka výsadby: | 2 až 3 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Botanický název: | Phaseolus vulgaris |
| Druh zeleniny: | luštěniny |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | červenec, červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|