Sperli Kosmatec Rabattenstolz
Více barev pro Váš záhon s Dorotheanthus bellidiformis
30,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Barevná letní květina
- Konečná výška 10-15 cm
- Nenáročná a snadná na péči
Popis
Poledňák Rabattenstolz (Dorotheanthus bellidiformis) vykouzlí i v letních měsících ve Vaší zahradě barevný kontrast. Zaujme nejen svými zářivými barevnými tóny, ale také nenáročným pěstováním. Půda může být klidně poněkud chudá, propustná a suchá. Slunné místo a trochu pozornosti, aby nevznikalo zamokření - a tato květina Vás potěší půdopokryvným kobercem barev. Vhodná také pro pěstování v nádobách.
| Termín výsevu: | březen, duben |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 15 x 20 cm |
| Doba klíčení: | 7 až 14 dní |
| Sklizeň: | říjen |
| Doba květu: | květen, červen, červenec, srpen |
| Barva květů: | směs barev |
| Produkt č. | SP-86057 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523860573 |
| Výrobce č. | 86057 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní) |
| Vystačí přibližně na: | 150 rostlin |
| Řezané květiny: | ne |
| Hloubka výsadby: | 0 cm, 0,5 cm |
| Výška růstu: | 15 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Botanický název: | Dorotheanthus bellidiformis |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, březen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|