Sperli Krásenka zpeřená Mix Dreams
Cosmos bipinnatus
80,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Jemné bílé a růžové odstíny
- Dlouhé období kvetení
- Vhodná k řezu
Popis
Krásenky Mix Dreams zaujmou jemnými bílými a růžovými odstíny a dobře větveným kompaktním růstem. Dlouhé období kvetení z nich dělá ideální volbu pro záhony, rabata nebo bohaté výsadby do nádob. Také jako květina k řezu tato odrůda vykouzlí letní kytice.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 40 x 30 cm |
| Doba klíčení: | 14 až 21 dní |
| Doba květu: | červenec, srpen, září, říjen |
| Barva květů: | směs barev |
| Produkt č. | SP-86578 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523865783 |
| Výrobce č. | 00086578-000-00 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, předpěstování |
| Vystačí přibližně na: | 35 rostlin |
| Hloubka výsadby: | 0,5 až 1 cm |
| Výška růstu: | 60 až 80 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Botanický název: | Cosmos bipinnatus |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|