Sperli Květnatá louka pro slepice „SPERLI's Hühnerbuffet“
Chutná svačina mezi jídly
80,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Ideální doplněk ke zrninovému krmivu
- Celoroční výsev a sklizeň možné
- S mnoha bylinkami a zelenými rostlinami
Popis
Z tohoto bufetu se kuřata nemohou nabažit - lahodné bylinky a zelené rostliny jsou chutnou pochoutkou a vítaným zpestřením ke krmivu ze zrn. Osivo lze pěstovat na volném záhonu, v miskách i na parapetu. Výsev je při bezmrazém prostředí možný po celý rok.
| Termín výsevu: | celoročně |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | výsev rozhozem |
| Doba klíčení: | 5 až 10 dní |
| Sklizeň: | celoročně |
| Produkt č. | SP-88066 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523880663 |
| Výrobce č. | 88066 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní), předpěstování |
| Hloubka výsadby: | 0,5 až 1 cm |
| Výška růstu: | 20 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Obsah: | 30 g |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | celoročně |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|