Sperli Listová kapusta „Emerald Ice“
Brassica oleracea var. sabellica
100,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Oblíbená trendová zelenina
- Nasládlá chuť
- Nízký vzrůst
Popis
Kadeřávek ""Emerald Ice"" není právě nyní bezdůvodně velmi oblíbený. Zelenobíle kadeřavé listy mají nasládlou chuť a lze je využít mnoha způsoby. Sklizeň je možná po dlouhé období, protože rostlina je velmi dobře odolná vůči mrazu.
| Termín výsevu: | květen, červen, červenec |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 50 x 40 cm |
| Doba klíčení: | 10 až 14 dní |
| Sklizeň: | leden, únor, říjen, listopad, prosinec |
| Produkt č. | SP-81078 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523810783 |
| Výrobce č. | 81078 |
| Místo výsevu: | předpěstování |
| Hloubka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Výška růstu: | až 90 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Botanický název: | Brassica oleracea |
| Druh zeleniny: | košťálová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | červenec, červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|