Sperli Listový salát - kombinace, výsevní pásek
Lactuca sativa
100,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Se 3 odrůdami listového salátu k postupnému sběru
- Dlouhé období sklizně
- Praktický výsevní pásek
K tomu se hodí
Popis
Balení obsahuje 3 různé odrůdy listového salátu s dlouhým obdobím sklizně. Díky výsevnímu pásku mají semena již správný rozestup, což výsev ještě usnadňuje. Všechny odrůdy lze pěstovat na volném záhonu nebo celoročně ve skleníku.
Obsahuje tyto 3 odrůdy:
- Teide: Tmavě červené listy, odolný proti vybíhání do květu a rezistentní proti padlí.
- Grand Rapids: Bujně rostoucí a výnosný, se žlutozelenými listy.
- Lollo Bionda: Silně kadeřavé zelené listy s jemnými okraji.
| Termín výsevu: | duben, květen, červen, červenec, srpen, celoročně |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 25 cm |
| Doba klíčení: | 7 až 14 dní |
| Sklizeň: | květen, červen, červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | SP-82859 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523828597 |
| Výrobce č. | 82859 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní), pařeniště a skleník, předpěstování |
| Vystačí přibližně na: | 5 m |
| Hloubka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Botanický název: | Lactuca sativa |
| Druh zeleniny: | listová |
| K dispozici jako: | porcované osivo, osivové pásky |
| Doba setí: | duben, srpen, celoročně, červenec, červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|