Sperli Měsíček lékařský „Ivory Princess“
Calendula officinalis
90,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Nádherná hra barev
- Rychlý růst
- K řezu
Popis
Ivory Princess nabízí nádhernou barevnou symfonii. Její bílé až žluté květy mají někdy tmavý střed, občas jsou také plné. Rarita mezi květinami k řezu.
Pravidelným řezem květů rostlina prospívá obzvlášť dobře.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 10 x 50 cm |
| Doba klíčení: | 1 až 2 týdny |
| Doba květu: | červenec, srpen, září, říjen |
| Barva květů: | žluté odstíny, světlé až bílé odstíny |
| Produkt č. | SP-86428 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523864281 |
| Výrobce č. | 86428 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní), předpěstování |
| Vystačí přibližně na: | 80 rostlin |
| Řezané květiny: | ano |
| Hloubka výsadby: | 0,5 až 1 cm |
| Výška růstu: | až 80 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Vlastnosti: | přátelský ke včelám |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|