Sperli Miniokurka Sperli's Sandia
Melothria scabra
100,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Lahodná delikatesa
- Plody velké 2-4 cm
- Sladkokyselá chuť
K tomu se hodí
Popis
Exotická miniokurka je se svou sladkokyselou chutí zcela zvláštní delikatesou. Vzhledem připomíná vodní melouny, dorůstá však jen 2 až 4 cm. Ideální k přímé konzumaci, do salátů nebo k nakládání.
| Termín výsevu: | duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 40 x 20 cm |
| Doba klíčení: | 7 až 14 dní |
| Sklizeň: | září, říjen |
| Produkt č. | SP-80704 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523807042 |
| Výrobce č. | 80704 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní), předpěstování |
| Vystačí přibližně na: | 12 rostlin |
| Hloubka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Výška růstu: | až 2 m |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Botanický název: | Melothria scabra |
| Druh zeleniny: | plodová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|