Sperli Mrkev - kombinace 3 odrůd, výsevní pásek
Daucus carota
100,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- 3 různé odrůdy
- Jednoduchý výsev
- Dlouhá doba sklizně
K tomu se hodí
Popis
V tomto balení se nacházejí tři různé odrůdy mrkve, které se snadno vysévají díky praktickému výsevnímu pásku. Rozdílné doby vývoje umožňují dlouhé období sklizně.
Obsahuje tyto odrůdy:
- Nantaise 2
- Rotin
- Lange rote stumpfe ohne Herz 2
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen, červenec |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 30 cm |
| Doba klíčení: | 14 až 28 dní |
| Sklizeň: | červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | SP-81826 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523818260 |
| Výrobce č. | 81826 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 5 m |
| Hloubka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Botanický název: | Daucus carota |
| Druh zeleniny: | kořenová |
| K dispozici jako: | osivové pásky |
| Doba setí: | duben, červenec, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|