Sperli Mrkev Nantaise 2
Daucus carota
30,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Středně raná odrůda
- Hladká slupka
- Velmi aromatická
K tomu se hodí
Popis
Středně raná odrůda "Nantaise 2" vytváří hladké, tupě zakončené kořeny mrkve. Tuto aromatickou kořenovou zeleninu lze konzumovat syrovou i vařenou. Mrkev lze také výborně zmrazit.
Tip: Na začátku května zakryjte speciálními ochrannými sítěmi, aby se předešlo napadení pochmurnatkou mrkvovou.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen, červenec |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 30 x 3 cm |
| Doba klíčení: | 14 až 28 dní |
| Sklizeň: | červenec, srpen, září, říjen, listopad |
| Produkt č. | SP-81693 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523816938 |
| Výrobce č. | 81693 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 5–7 m |
| Hloubka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Botanický název: | Daucus carota |
| Druh zeleniny: | kořenová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červenec, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|