Sperli Mrkev Rote Riesen 2
Daucus carota
40,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Osvědčená stará odrůda
- Velké bulvy
- Dobře skladovatelná
K tomu se hodí
Popis
Stará osvědčená odrůda s pozdní zralostí, která se výborně skladuje. Velké, kuželovité kořeny lze všestranně využít a připravit: jako syrovou zeleninu, šťávu, do dušených jídel nebo polévek. Kulinární fantazii se meze nekladou.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen, červenec |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 30 x 5 cm |
| Doba klíčení: | 14 až 28 dní |
| Sklizeň: | srpen, září, říjen, listopad |
| Produkt č. | SP-81746 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523817461 |
| Výrobce č. | 81746 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 12–15 m |
| Hloubka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Botanický název: | Daucus carota |
| Druh zeleniny: | kořenová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červenec, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|