Sperli Půdní kúra Schnellgrüner, 250 g
Zazelenění během krátké doby
150,00 Kč
(600,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Váže dusík
- Rychle rostoucí
- Kypří půdu do hloubky
- 250 g pro 60 m²
Popis
„Schnellgrüner“ je jednoletá směs, která zahradní půdy v krátké době ozelení. Směs hustě zastíní půdu jetelem, svazenkou vratičolistou, hořčicí žlutou a jílkem.
- Obohacení živinami
- Oživení půdy
- Zdroj pylu a nektaru pro užitečné organismy
- Zvyšuje výnos a jistotu výnosu
- Včelí pastva
| Termín výsevu: | duben, květen, červen, červenec, srpen, září |
|---|---|
| Doba květu: | červen |
| Barva květů: | směs barev |
| Produkt č. | SP-88395 |
|---|---|
| Obsah: | 250 g |
| EAN: | 4001523883954 |
| Výrobce č. | 88395 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 60 m² |
| Hloubka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Výška růstu: | 100 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, srpen, červenec, červen, květen, září |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|