Sperli Ředkvička „Parat“ - výsevní pásek
Raphanus sativus
90,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Snadný výsev
- Bulvy nedřevnatí
- Jemná chuť
K tomu se hodí
Popis
Oblíbená odrůda Parat zaujme velkými bulvami, které nevatovatí. Jemná chuť dělá tyto ředkvičky obzvlášť všestranně použitelnými. Díky výsevnímu pásku je výsev ještě jednodušší, protože rozestupy jednotlivých semen jsou optimálně uspořádány. Od dubna do srpna lze pravidelně vysévat nové ředkvičky.
| Termín výsevu: | duben, květen, červen, červenec, srpen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 20 cm |
| Doba klíčení: | 5 až 10 dní |
| Sklizeň: | květen, červen, červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | SP-82125 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523821253 |
| Výrobce č. | 82125 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 5 m |
| Hloubka výsadby: | 0,5 až 1 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Botanický název: | Raphanus sativus |
| Druh zeleniny: | kořenová |
| K dispozici jako: | osivové pásky |
| Doba setí: | duben, srpen, červenec, červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|