Sperli Salátová směs
Lactuca sativa
80,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- 4 odrůdy listového salátu k postupnému sběru
- Rychlý růst
- Sklizeň po celé léto
- Výsev: od února
K tomu se hodí
Popis
Tato pestrá směs obsahuje čtyři různé odrůdy listového salátu - dvě zelené a dvě červené - a přináší tak na talíř křupavou svěží pestrost. Saláty jsou ke sklizni připravené již několik týdnů po výsevu a poskytují jedinečný požitek po celé léto až do podzimu.
Obsah: „Salad Bowl“, „Red Salad Bowl“, „Lollo Rossa“, „Lollo Bionda“
Naše tipy:
- Teplota klíčení: 8 až 18°C
- Předpěstování od února, výsadba od poloviny května; přímý výsev od dubna
- Vyžaduje humózní půdu bohatou na živiny
- Vhodné pro venkovní záhon, truhlíky a nádoby
| Termín výsevu: | únor, březen, duben, květen, červen, červenec |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 25 x 30 cm |
| Doba klíčení: | 1 až 2 týdny |
| Sklizeň: | květen, červen, červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | SP-83033 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523830330 |
| Výrobce č. | 83033 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, předpěstování |
| Vystačí přibližně na: | 8–10 m |
| Hloubka výsadby: | 0,5 až 1 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Botanický název: | Lactuca sativa |
| Druh zeleniny: | listová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, únor, červenec, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|