Sperli Slunečnice Lemon Cutie
Helianthus annuus
100,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Poloplné květy
- Září v citronově žluté
- Dorůstá až 50 cm
Popis
Slunečnice Lemon Cutie zaujme citronově žlutými poloplnými květy. Jelikož dorůstá až 50 cm, zaručeně přitahuje všechny pohledy.
Tip: Pro ptáky jsou slunečnice delikatesou. Pokud chcete rostliny chránit, doporučuje se síť proti hmyzu.
| Termín výsevu: | duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 30 x 30 cm |
| Doba klíčení: | 8 až 14 dní |
| Doba květu: | červenec, srpen, září, říjen |
| Barva květů: | žluté odstíny |
| Produkt č. | SP-86735 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523867350 |
| Výrobce č. | 86735 |
| Vystačí přibližně na: | 12 rostlin |
| Hloubka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Výška růstu: | 40 až 50 cm |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|