Sperli Slunečnice na semeno Peredovick
Helianthus annuus
70,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Zdroj potravy pro ptáky
- Přátelská k hmyzu
- Výška růstu: 1 m
- Výsev: od dubna
Popis
Tato mimořádně dekorativní slunečnice těší nejen lidi svými nádhernými květy, ale na podzim slouží ptákům svými obzvlášť olejnatými semeny jako ochotně přijímaný zdroj potravy. Také včely a další užitečný hmyz tuto slunečnici milují, protože je bohatá na nektar a pyl.
Naše tipy:
- Teplota klíčení: 15 až 18°C
- Vysévejte v rozestupu dvou týdnů pro dobu kvetení až do podzimu
- Vyžaduje půdu bohatou na živiny, humózní, kyprou a dobře provzdušněnou
| Termín výsevu: | duben, květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 40 x 40 cm |
| Doba klíčení: | 10 až 14 dní |
| Doba květu: | v létě |
| Barva květů: | žluté odstíny |
| Produkt č. | SP-86900 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523869002 |
| Výrobce č. | 86900 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 20 rostlin |
| Hloubka výsadby: | 0,5 až 1 cm |
| Použití: | pastva pro hmyz, záhon |
| Výška růstu: | 100 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Botanický název: | Helianthus annuus |
| Vlastnosti: | přátelský ke včelám |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|