Sperli Sporýš „Duftmix“
Verbena x hybrida
90,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pestrá
- Nádherná letní vůně
- Magnet pro užitečný hmyz
Popis
Tato nádherná, pestrá vonná směs šíří krásnou letní vůni. Kvete až do podzimu a lze ji pěstovat také v nádobách.
Sporýš přitahuje užitečný hmyz, proto je tato směs ideální pro milovníky hmyzu.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 30 x 30 cm |
| Doba klíčení: | 20 až 30 dní |
| Doba květu: | červenec, srpen |
| Barva květů: | směs barev, modré odstíny, sytě růžové odstíny, světlé až bílé odstíny |
| Produkt č. | SP-87328 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523873283 |
| Výrobce č. | 87328 |
| Místo výsevu: | předpěstování |
| Vystačí přibližně na: | 15 rostlin |
| Řezané květiny: | ne |
| Hloubka výsadby: | 0 cm |
| Výška růstu: | 30 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Vlastnosti: | přátelský ke včelám |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|